Privaatsus- ja tühistamistingimused

Üldtingimused

Konverentsile registreerumine toimub ainult läbi vastava registreerimisvormi, mis on avatud alates 3.oktoober 2018. Juhime tähelepanu, et kinnitades oma andmed tasulise osalejana, kohaldub teile registreerimistasu vastavalt teie registreerimisvalikutele. Arve saadetakse koheselt pärast registreerimist teie poolt sisestatud kontakt e-posti aadressile. Osalutasumakset on võimalik sooritada 7 päeva jooksul pangaülekandega (pangarekvisiidid on leitavad arve jalusest). Juhul, kui arve pole teieni ühe tööpäeva jooksul jõudnud, kontakteeruge palun konverentsi sekretariaadiga aadressil secretariat@publicon.ee.

Maksmine

Registreerimisssüsteem loob arve automaatselt, see tuleb tasuda pangaülekandega Publicon OÜ-le. Ülekanne tuleb sooritada eurodes, kõik ülekandetasud tuleb tasuda osalejal. Ülekande kirjeldusse palume märkida osaleja perekonnanime ja arve numbri. Kui makse selgitusest puudub arve number, ei pruugi registreerimissüsteem teie makset tuvastada ning teie registreering tühistatakse. Kui sama ülekandega on makstud mitu arvet, palume ära märkida kõik arvenumbrid. Maksetähtaeg on automaatselt 7 päeva, kuid kui vajate pikemat maksetähtaega, võtke palun ühendust sekretariaadiga. Kui maksetähtaeg on ületatud, siis on sekretariaadil õigus Teie registreering tühistada.

Makse saaja on Publicon OÜ.
Aadress: Väike-Turu 8, 51013 Tartu
Panga andmed: 
Swedbank, Liivalaia 8, Tallinn
IBAN EE902200221061707794
SWIFT/BIC HABAEE2X

Konverentsi registreeringu tühistamise tingimused

Konverentsi registreeringu tühistamiseks saatke palun vastavasisuline teade aadressile secretariat@publicon.ee/">secretariat@publicon.ee. Tühistamisteates tuleb ära märkida osaleja nimi, e-maili aadress, tasutud summa ning pangarekvisiidid.

  • Tühistades oma registreeringu hiljemalt 21.10.2018 tagastatakse teile 100% tasutud summast.
  • Tühistades oma registreeringu alates 22.10.2018 tasutud summat ei tagastata.

 

Privaatsuspoliitika

Konverentsile “Mitmekeelne õpe saja-aastases Eesti Vabariigis" registreerudes, küsime Teie käest isiklikku teavet, sealhulgas, kuid mitte ainult, Teie nime, e-postiaadressi, aadressi ja asutust. Kui olete registreerinud, siis Te ei ole meile anonüümne. Sekretariaat saab ning salvestab automaatselt teavet, mis tuleb meie serverisse Teie brauserist, sealhulgas IP aadress, teave küpsiste kohta ning veebileht, mida külastasite. 
Sekretariaat on veebilehe kaudu kogutud teabe ainuomanik ning jagab vajadusel kogutud infot Innove SA-ga.
Sekretariaat kasutab osaleja poolt sisaldatud isikuandmeid ainult konverentsi “Mitmekeelne õpe saja-aastases Eesti Vabariigis" raames. 

Publicon OÜ on kohustatud säilitama kogutud andmeid 5 aastat.
Juhul, kui te ei nõustu oma isikuandmete säilitamise ja/või töötlemisega, palume sellest sekretariaati teavitada e-maili teel. Juhime teie tähelepanu, et mittenõustumine toob kaasa konverentsi registreeringu tühistamise.

Publicon OÜ salvestab registreeruja andmed oma andmebaasi ka juhul, kui registreeringut/broneeringut lõpule ei viida. Katkestatud registreeringud ning registreeruja andmed kustutakse andmebaasist 7 päeva möödudes. Enne andmete kustutamist on Publicon OÜ-l õigus pooleli jäetud registreeringu sisestajaga vormis olevaid kontaktandmeid kasutades ühendust võtta.

Registreerudes palutakse Teil kinnitada, et olete käesolevaid tühistamistingimusi ja privaatsuspoliitikat lugenud.

Konverentsi sekretariaat
secretariat@publicon.ee
Publicon OÜ